Biały Gościniec

Idealne miejsce


Nasz Hotel usytuowany jest nieopodal centrum miasta. To dogodna lokalizacja, dzięki której poruszanie się jest łatwe, adojazd z całą pewnością nieskomplikowany. Jego położenie to atrakcyjne warunki zarówno dla turystów, jak i dla Gościprzybywających w celach biznesowych.

O NAS

Istotą Białego Gościńca są ludzie. Ich współpraca wraz z Gośćmi ma szansę przynieść długotrwały, przyjazny i korzystny wymiar. Jest to Hotel z niebywałą gościnnością, o czym z całą pewnością przekona się każdy odwiedzający to miejsce.

LOKALIZACJA

Nasz obiekt znajduje się w niewielkiej odległości od ważnych miejsc. Zaledwie 1 km stąd położony jest Dworzec Autobusowy, a z kolei 1.5 km dalej znajduje się Dworzec Główny PKP. Dojazd od najbliższego lotniska w Modlinie to około 50 minut podróży.

BIZNES

Za sprawą korzystnego położenia Biały Gościniec tworzy idealne warunki dla osób, których przyciągają kwestie biznesowe. Ulica Niechodzka przy której znajduje się Hotel prowadzi wprost do drogi krajowej nr 60, co niewątpliwie pozwoli na dogodny dojazd.

AKTYWNY WYPOCZYNEK

Położony tuż obok stadionu miejskiego nasz Hotel jest doskonałym miejscem dla Gości biorących udział w wydarzeniach sportowych. A jedynie 10 minut dzieli nas od pięknego szlaku spacerowego w parku Konopnickiej, pełnego bogactwa kwiatów i zieleni.

Biały Gościniec

ATRAKCJE W OKOLICY

Jak inaczej polecamy spędzać czas naszym Gościom? Ciechanów to historia, którą należy znać. To legendarny Zamek Książąt Mazowieckich, słynna Wieża Ciśnień z Parkiem Nauki Torus, Muzeum Romantyzmu w Opinogórze i wiele innych, ciekawych miejsc.