Komfort i wygoda

Wybierz swój pokój


Biały Gościniec gwarantuje idealne miejsce do wypoczynku w przestronnych i komfortowo urządzonych pokojach. Każdy z nich został przygotowany z niezwykle wysoką starannością. Gościom ceniącym sobie wygodę i nowoczesność polecamy pokoje deluxe. Nasz obiekt do dyspozycji Gości oddaje 18 wyjątkowych pokoi, co daje łącznie aż 44 miejsc noclegowych. W ofercie dostępne są trzy rodzaje pokoi:deluxe, standardowe oraz ekonomiczne. Wszystkie wyposażone są w nowoczesne udogodnienia. Nasi Goście w cenie noclegu otrzymują śniadanie.

Pokoje

deluxe

Pokoje o najwyższym standardzie. Klimatyzowane, wyposażone w przestronną łazienkę z prysznicem. Powierzchnia łącznie z łazienką wynosi do 25m2. Zaprojektowane tak, aby tworzyły idealne warunki do komfortowego wypoczynku. Wybrane pokoje mają odpowiednio przygotowane miejsca do pracy.

  • max. 2 os.
  • 14-25 m2

Pokoje

standardowe

Pokoje o podwyższonym standardzie. Wyposażone w przestronną łazienkę z prysznicem. Powierzchnia łącznie z łazienką wynosi do 25m2. Dbając o komfort Gości Białego Gościńca pokoje posiadają wygodne, podwójne łóżka. Wybrane pokoje mają odpowiednio przygotowane miejsca do pracy.

  • max. 3 os.
  • 14-25 m2

Pokoje

ekonomiczne

Pokoje o standardzie podstawowym. Powierzchnia maksymalna każdego pokoju wynosi 25m2. Jego wnętrze będzie zupełnie odpowiadać podstawowym potrzebom naszych Gości. Idealny dla tych, którzy jednocześnie poszukują dobrej lokalizacji w mieście. Pokoje do których przynależą dwie wspólne łazienki.

  • max. 4 os.
  • 14-25 m2